Tilžės g. 68, II a., LT-78157 Šiauliai

(8 677) 94566

Nuotekų valymas

KONSULTAVIMAS

Susisiekite su mumis!
Mielai atsakysime į Jums rūpimus klausimus, suteiksime išsamią konsultaciją.
Mob.tel. (8 677) 94566
El.p. info@daizeda.lt;
www.daizeda.lt

Nuotekų valymo, vandentiekio projektavimas

UAB “Feliksnavis” atestuoti specialistai rengia individualių namų, gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų, inžinerinių tinklų
vandentiekio ir nuotekų šalinimo techninius projektus.

Parengti projektai atitinka Lietuvoje galiojančias normas, standartus, taisykles, statybos reglamentus, Visuomenės sveikatos centro ir Priešgaisrinės priežiūros inspekcijos nuostatas.

Vandentiekio ir nuotekų šalinimo techninį projektą sudaro:
- Aiškinamasis raštas;
- Techniniai rodikliai ir inžineriniai skaičiavimai;
- Techninės specifikacijos;
- Projektiniai brėžiniai;
- Sąnaudų kiekių žiniaraščiai.

Biologinis nuotekų montavimas

BNVĮ - puikus spendimas nesant galimybės prisijungti prie centralizuotos kanalizacijos.

Biologinių nuotekų valymo įrangą galima pastatyti beveik visur. Įrenginys negali būti montuojamas vietoje, kur kaupiasi lietaus ar grunto vanduo. Įrenginio dangtis taip pat turi būti visada pasiekiamas prireikus įrengimą patikrinti.

Jeigu gyvenate sodų bendrijoje ir neturite kur nuleisti išfiltruoto vandens, galėsime Jums pasiūlyti statyti nuotekų valymo įrenginį, kuriame švarus vanduo gersis į gruntą, o nesusigėrusį kiekį galėsite panaudoti daržo ar vejos laistymui. Išvalytos nuotekos yra techninis vanduo, kurį esant galimybei galite pilti į pro jūsų sklypą prabėgantį upelį ar melioracinį griovį, galite kaupti specialiame rezervuare arba iškasus griovį pasidaryti vandens nuleidimo į gruntą šulinį. Bet kokiu atveju, išvalytas vanduo gali būti pilamas kur
tik yra galimybė, nes pastarasis visai neteršia gamtos.

Orapūtės montavimas

Galimi du orapūtės sumontavimo atvejai: kai ji statoma patalpoje arba kai statoma lauke, prie buitinių nuotekų valymo įrenginio. Siekiant išvengti susidarančių paduodamo oro slėgio nuostolių, orapūtė turi stovėti ne toliau kaip 8÷10 metrų nuo valymo įrenginio.

Patalpoje sumontuota orapūtė neturi liestis su siena ar kitokia statybine konstrukcija.

Orapūtę montuojant lauke, ji turi būti apsaugota nuo drėgmės, lietaus ir dulkių, tokiu atveju ji bus montuojama specialioje stikloplasčio dėžutėje.

Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai

Fel tipo valymo įrenginiai:
ekologiški, lengvos konstrukcijos, hermetiški, įšvalytas vanduo skaidrus ir bekvapis, minimalios eksploatacijos išlaidos, itin lengvai prižiūrimi. Gamintojo suteikiama 15 metų garantija.
Atitinka LST-EN 12566-3 standarto reikalavimus. Ženklinami CE ženklu.